Powitanie!

Witają readforxbox.com, dom readforxbox ruch! Są wy zainteresowaliście w wolnej (bezpłatny) inwestycji w przyszłości (transakcja terminowa) waszego dzieckcka? Potem wy przybywaliście do prawo (prawy; naprawo od) umieszczać (miejsce). Zaczynają dziś i wyładowują kontrakt (kontraktowy) (Świadectwo (poświadczać) Inwestycja (inwestycyjny) ) dla wolnego (bezpłatny). To będzie lepszy *parenting* decyzja wy kiedyś będziecie wyrabiać. *readforxbox* metoda słusznie prace! Podnoszą czytanie rachunków waszego dzieckcka i kończą *bickering*. Jedził małe uregulowanie (likwidacja) może wyrabiać ogromną różnicę. Jeżeli wy macie pytania (zagadnienie) o ruchu, większa część & (oni) może być obiecany na *website*. *website* będzie rozwijać jak (ponieważ) ruch rośnie (uprawia; staje się), i tak (więc) będzie nasze cele i usługi. Uważają to albo nie, Dzielą na okresy 2 readforxbox będzie nawet bardziej (więcej) ambitny niż Faza 1. Podczas gdy Dzielą na okresy 1 jest skupiany na parenting zmiana (zmienny), Dzielą na okresy 2 będzie skupiać na szkołach. W następnych 10 latach *readforxbox* będzie wywierać wpływ na nad 1,000,000 dziecci! *Readforxbox* jest fala przyszłości (transakcja terminowa), i co (żeby; który) przyszłość (transakcja terminowa) rozpoczyna dziś. Nie zapomina REJESTRUJĄ. To kosztuje nizemu i tylko biorą (przedsiębrać) sekundę. Obliczenie zarejestrowane użytkownicy pozwala USA mierzyć wpływ (uderzenie) my wyrabiamy, tak (więc) sprawiać przyjemność (proszę) pomagają USA poza. Za każdym razem wasze dzieckcko czyta temu jest inwestycją w ich przyszły (przyszłość; transakcja terminowa). Nasza praca jest zaopatrywać pożyteczny informacja (informacyjny; informacja), i wasza praca jest rozpowszechniać słowo. będziemy torować drogę dla naszych przyszłych rodziców.

 

Pół godziny czytania = 1 godzina na System of Choice gier

1. Czy liczą czytanie praca domowa?
Oczywiście to się liczy ! Chcemy dać dzieciom jeszcze jedną motywację do wykonywania zadań . Pamiętaj, to jest pozytywne wzmocnienie , a niekara .
2. Co zrobić, jeśli moje dziecko jest w domu sam często ? Jak mogę mieć pewność, że nie bawią się , gdy jestem z dala ?
Kontroler gier mieści się w schowku ... A DS zmieścić w torebce ...
Niektóre dzieci będą starać się znaleźć sposób na pokonanie systemu , ale nie ma wątpliwości , że będą czytać więcej . Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dziecko dobrze czyta , je zdobyć godzin , gdy jesteś w domu .
3. Czy moje dziecko może grać przez długi czas , jeśli nie zarobił godziny ?
Oczywiście ! Wiele dzieci natomiast odczytu przez długie okresy czasu, w celu odtwarzania na urządzenia przez dłuższy okres czasu. Tak długo, jak są one czytania przed grają, mają zastosowanie przepisy . Jeśli zdecydują się czytać przez 4 godziny, mają 8 godzin przychodzi do nich . Pamiętaj, że jest to po prostu o nich czyta coraz częściej .
4. Jakie systemy gry mówimy ?
Każda gra elektroniczna rozrywka jest wliczone . Ty jakorodzic musi podjąć decyzję . Niektóre popularne wybory to Xbox , Play Station , Wii, Game Boy , DS, Runescape , Kreatora 101, gry na iPoda , etc ..
5. Nie będzie to uczynić moje dziecko nienawidzi czytania ?
Nie, wcale nie. W rzeczywistości łatwiej jest zaszczepić radość z czytania , kiedy dzieci wybierają , co będą czytać . Dzisiaj większość dzieci w szkole czytać tylko tekst , a nie ma wiele radości w tym. W końcu , niektóre dzieci będą jak czytanie , niektórzy pomyślą, że to jest po prostu w porządku , a niektóre nie jak to w ogóle .